Важну победу остварили су фудбалери Слоге против веома добре, чврсте и квалитетне екипе Тутина. У првих 45 минута домаћи су имали иницијативу, али су прве шансе имали гости. После корнера са леве стране у прилици је био корпулентни Бурсаћ, али је Пантовић још једном потврдио да је ово његова полусезона. Недуго затим колосалну шансу имао је Петровић, али је погодио спољни до мреже. На другој страни покушавали су домаћи да пробију бедем испред Нићифоровића и то им је умало пошло за руком у 44. минуту. Андрић је изашао сам испред вратара Тутина, имао је на другој стативи Бабића, али се одлучио да сам заврши акцију и није био прецизан.

Друго полувреме је почело идеално по „беле“. Филигранска акција по десној страни, Вулић је сјајно центрирао, Бабић се поклонио за вођство Слоге. Од тог тренутка кренула је велика борба на сваком делу терена, гости су били ангажованији, пробали су преко Ђаковца, Ракића и Шарца да дођу до изједначења, али је сваки пут Пантовић реаговао као пантер. Најлепши детаљ меча је одлична шут са двадесетак метара Петровића и парада за фоторепортере Пантовића коју је извадио лопту из самог рогља. На другој страни Бабић је после течне акције „белих“ поново матирао голмана гостију, али је досуђена офсајд позиција нападача Слоге. Филиповић је имао зицер, изашао је сам испред Нићифоровића, али је шутирао пред гола. У 86. минуту Слога је имала корнер, створила се гужва, лопта се одбијала као у блијару, да би је штопер домаћих Лекић спровео на право место за коначних 2-0 и четврту првенствену победу, другу на Градском стадиону ове полусезоне.